جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی

جابجایی و حمل یخچال دراسباب کشی

نحوه جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی

مسلما هرکدام ازما حداقل یکبار اسباب کشی داشته ایم و می دانید که اسباب کشی دغدغه های مخصوص به خود را دارد . خصوصا جابه جایی و حمل وسایل بزرگ نیاز به دانش و مهارت کافی دارد.
جابجایی وسایل سنگین یکی ازطاقت فرسا ترین کارهاست که مسلما به تنهایی انجام پذیر نیست . یکی از وسایل بزرگ و سنگین هنگام جابجایی یخچال است . از آنجایی که خانم ها در مورد وسایل آشپزخانه شان بسیار حساس هستند حتما هنگام جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی نگران می باشند که آسیب و ضربه ای به وسایل آن ها وارد نشود. جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی فوت و فن مخصوص به خود را دارد که در ادامه می توانید با این فوت و فن آشنا شوید.

نکات جابه جایی یخچال در اسباب کشی

اگر یخچال ساید دارید و یا حتی یخچال و فریز تکی و یا دو طبقه دارید بهتر است قبل از اسباب کشی با اصول و نکات جابه جایی یخچال در اسباب کشی آشنا شوید تا بتوانید بدون هیچ دردسری اسباب کشی راحتی داشته باشید.

 • وسایل داخل یخچال را خالی کنید (حتی قفسه ها) زیرا باعث سبک شدن یخچال هنگام جابجایی خواهد شد.
 • اگر فریزرتان از نوع برفکی است حتما برفک داخلش را ۶ساعت قبل از جابجایی تخلیه کنید.
 • حتما حواستان به درب یخچال هنگام جابجایی باشد ، اگر باز شد سریعا اقدام به بستن در کنید .
 • همیشه یخچال را به صورت عمودی جابجا کنید تا از ورود روغن كمپرسور به لوله هاي خنك كننده گاز جلوگيری شود و مواظب باشید یخچال هنگام جابجایی کج نشود.
 • هیچگاه از قسمت پشت یخچال اقدام به جابجایی نکنید .
 • پس از اینکه یخچال را به مقصد رساندید حتما آن را به صورت عمودی قرار دهید و تا مدت دو ساعت به برق وصل نکنید تا روغن به سمت کمپرسور جریان یابد و زمانی که یخچال را به برق زدید ، حدودا ۷۲ ساعت طول میکشد تا به دمای خنک کننده اصلی اش برسد (در صورتی که به دمای خنک کننده اش نرسید حتما با نمایندگی یخچالتان تماس بگیرید تا نسبت به فرستادن نیروی تعمیرکار اقدام کنند)
نکات جابه جایی یخچال در اسباب کشی

روش حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی خصوصا یخچال ساید بای ساید کمی سخت تر از اسباب و وسایل دیگر می باشد. از این رو توصیه می شود حتما با روش حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی آشنا باشید و از نیروی کار متخصص جابه جایی و حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی استفاده کنید.

 • هنگام حمل اینگونه یخچال ها اگر پله ها تنگ و یا آسانسور کوچک است لازم است حتما دربهای یخچال را باز کنید. باز کردن درب یخچال ساید نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد و باید توسط نیروی ماهر انجام شود.
 • میتوانید هنگام جابجایی و حمل یخچال از چرخ حمل بار استفاده کنید . حتما یخچال را به صورت ایستاده جابجا کنید.
 • استفاده از کارگران باربری برای حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی بهترین گزینه می باشد خصوصا اگر امکان استفاده از آسانسور وجود نداشته باشد.
 • قرار دادن یخچال ساید بای ساید در کامیون باربری نیز نیاز به مهارت کافی دارد و معمولا توسط دو نفر انجام می شود.
روش حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

قیمت حمل و جابه جایی انواع یخچال

معمولا شرکت های باربری با توجه به نوع یخچال ، تعداد طبقه ، استفاده از آسانسور و مواردی این قبیل هزینه جداگانه دریافت می کنند. قیمت حمل و جابه جایی انواع یخچال با توجه به نوع و سنگینی یخچال و همچنین تعداد طبقات منزل ، داشتن آسانسور و اجازه استفاده از آن جهت حمل وسایل سنگین محاسبه میشود. همچنین اگر باز کردن یخچال ساید بای ساید برایتان دشوار است ، این کار را نیز میتوان به کارگران حمل اثاث سپرد در ادامه باقیمت حمل و جابه جایی انواع یخچال در اتوبار تمام کار آشنا می شوید.

قیمت حمل و جابه جایی انواع یخچال
 • قیمت حمل و جابه جایی یخچال ساید بای ساید بالای ۲۵ فوت ۱۰۰۰۰ تومان بابت هر طبقه
 • یخچال ساید (تک درب یا دو درب بالا و پایین) ۲۰ تا ۲۵ فوت ۷۰۰۰ تومان بابت هر طبقه
 • تبصره ۱ : هزینه باز و بسته کردن درب یخچال ساید بای ساید ۲۵۰۰۰ تومان می باشد.
 • تبصره ۲ : در صورت استفاده از آسانسور هزینه یک طبقه محاسبه می شود

امیدوارم با نحوه جابجایی و حمل یخچال در اسباب کشی آشنا شده باشید در ادامه می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با اتوبار تمام کار تماس بگیرید.

تلفن تماس :        ۴۸۰۴۲  – ۰۲۱     (۵رقمی)

غرب تهران :  ۶۶ ۲۲۲۲ ۴۴

شمال و شرق تهرق : ۵۵۵  ۵۲ ۲۲۲

مرکز و جنوب تهران :  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

پاسخگویی از طریق پیامک: ۹۰۰ ۸۸ ۱۱۰ ۰۹۰

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.