مشکلات اسباب کشی در تهران

مشکلات اسباب کشی در تهرانمسلما هرکاری سختی های خودش را دارد ، اما باید با برنامه ریزی صحیح سختی ها و مشکلات را به حداقل رساند ، اسباب کشی هم از این قاعده مستثنی نیست و با مشکلاتی روبرو می شود اگر به درستی انجام نشود.

مشکلات اسباب کشی در تهران در بعضی از مواقع بیشتر از شهر های دیگر می باشد ، چرا که با وجود اینکه شرکت های باربری و اتوبار خدمات ویژه ای ارائه می دهند از طرف دیگر بسیاری از شرکت متاسفانه با دادن وعده های نا مناسب و یا قیمت های ارزان باعث ایجاد دردسر و مشکلات اسباب کشی در تهران می شوند.

 

 

 

مشکلات اسباب کشی در تهران چیست؟

اگر میخواهید اسباب کشی و دردسرهایش را به حداقل برسانید به نکات زیر توجه کنید تا مشکلات اسباب کشی در تهران را کاهش دهید :

مشکلات اسباب کشی در تهران چیست؟
 •  توجه داشته باشید که اسباب کشی فرایندی زمانبر است و باید از قبل جهت دریافت مشاوره و انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی اقدام کنید ، زیرا ممکن است انتخاب اشتباهی انجام شود و مشکلات اسباب کشی تان زیاد شود.
 • یکی از مشکلات اسباب کشی در تهران ، وجود شرکت های مختلف می باشد، در نتیجه ممکن است موجب سردرگمی شما شود.
 • وجود آگهی های مختلف شرکت های باربری در شهر تهران انتخاب را برای شما سخت می کند. سعی کنید در انتخاب شرکت باربری دقت کنید و صرفا به دلیل تبلیغات انتخاب خود را انجام ندهید.
 • برآورد هزینه دقیق یکی دیگر از مشکلات اسباب کشی در تهران می باشد که موجب ایجاد دردسر می شود.
 • اسباب کشی در روز و ساعت مناسب از اهمیت ویژه ای در شهر تهران برخوردار است.
 •  حمل و جابجایی اثاثیه کاری حساس است ، ممکن است در هنگام جابجایی دقت لازم انجام نشود و برای وسایل مشکلی پیش بیاید مثلا ظروف بشکنند ، کتابها یا البسه بیفتند. حتما در هنگام جابجایی با کارگران همراه باشید که پروسه اسباب کشی به راحتی انجام شود و مشکلی به وجود نیاید.
 • حتما در انتخاب کارتن مناسب دقت کنید . اصلا و تحت هیچ عنوان کارتن ها را از مغازه داران نگیرید، زیرا آن کارتن ها قبلا استفاده شده اند و ممکن است دوام لازم را برای جابجایی نداشته باشند و باعث بروز مشکلات در اسباب کشی شوند.
 • می توانید از شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی تان کمک بگیرید تا برای شما کارتن های مناسب تهیه کنند و در اختیارتان قرار دهند.
 •  جابجایی بار فقط بردن از مبدا به مقصد نیست ، بلکه نحوه حمل و جابجایی نیز موثر است ، حتما قبل از جابجایی یه لیست از وسایل تهیه کنید و محتویات هر کارتن را یادداشت نمایید و هنگام رسیدن به مقصد نیز چک کنید تا وسیله ای گم نشده باشد .
 •  نداشتن بیمه باربری یکی از مشکلات بزرگ است ، زیرا در صورتی که یکی از کارگران یکی از وسایل را بیندازد و به طور مثال بشکند کسی مسئول وسایل شکسته شده شما نیست ، بدین خاطر حتما با شرکتی قرارداد ببندید که بیمه باربری داشته باشد که در صورت به وجود آمدن مشکل بتوانید موضوع را از طریق بیمه رسیدگی کنید .
 •  یکی از مشکلات رایج اسباب کشی در تهران به شهرستان درباره جابجایی حیوانات خانگی خود است . حتما هنگام جابجایی دقت کنید که حیوان خانگی تان را همراه خودتان ببرید و حتما شناسنامه اش را کنار خود داشته باشید ، انتظار نداشته باشید که کارگران حواسشان به حیوان شما باشد و جابجایش کنند. وظیفه این کار به عهده شما می باشد .
 •  یکی دیگر از مواردی که متاسفانه در اسباب کشی به آن توجه نمی شود ، جابجایی گل و گیاهان است . اگر مسافتی که میخواهید به مقصد برسید، کوتاه است ، حتما به یکی از دوستان یا آشنایان تحویل دهید و در زمان مناسب نسبت به تحویل آنها اقدام کنید و یا در ماشین شخصی خود نگه دارید (منوط به اینکه مقدارشان کم باشد) . هرگز هنگام اسباب کشی گل و گیاهان را جابجا نکنید . زیرا ممکن است بعدا خشک شوند و یا شاخه هایشان در کامیون شکسته شوند.
 •  یکی از مشکلات اسباب کشی در تهران وجود تعداد طبقات بسیار در مبدا و مقصد می باشد که ممکن است موجب ایجاد مشکلاتی شود. در نتیجه سعی کنید از کارگران ماهر و توانایی استفاده کنید.
 • وجود اجناس بسیار بزرگ و لوکس در شهر تهران بیشتر از شهر های دیگر می باشد. پیانو ، گاوصندوق و….. از جمله مواردی هستند که باید به دقت حمل شوند.
راهکار و مشکلات اسباب کشی در تهران

 

اطلاعات دقیق در مورد مشکلات اسباب کشی در تهران می تواند این امکان را برای شما فراهم کند تا با آگاهی کامل برای اسباب کشی قدم بردارید. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهکار از مشاوره رایگان اتوبار تمام کار استفاده کنید.

تلفن تماس : ۴۸۰۴۲ – ۰۲۱ (۵رقمی)

غرب تهران : ۶۶ ۲۲۲۲ ۴۴

شمال و شرق تهرق : ۵۵۵ ۵۲ ۲۲۲

مرکز و جنوب تهران : ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

پاسخگویی از طریق پیامک: ۹۰۰ ۸۸ ۱۱۰ ۰۹۰

دیدگاه ( 1 )

 1. حمیدی۰۴ آذر ۱۳۹۶

  واقعا من این مشکلات اسباب کشی تو شهر تهران از نزدیک تجربه کردم . کاملا درست می باشد.

  پاسخ دادن

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.