هفت‌ خوانی به نام اسباب‌كشی را بشناسیم

هفت‌خوانی به نام اسباب‌كشی را بشناسیم

با نزدیک شدن به فصل گرما بازار حمل بار  و اسباب کشی داغ می شود و خیلی از افراد از نقطه ای به نقطه دیگر و یا حتی شهر دیگر می روند .

فصل گرما معمولا برای بعضی از افراد بهترین زمان اسباب کشی می باشد چرا که پیدا کردن خانه جدید در این فصل راحت می باشد و از طرفی نیز جابه جایی در فصل گرما به دلیل تعطیلی مدارس و موارد دیگر معمولا راحت است.

عده ای بر این باورند که اسباب کشی کار بسیار سختی می باشد و برای اسباب کشی هفت خوان را باید پشت سر قرار داد. اگرچه جابه جایی وسایل اتاق ها ، بسته بندی ،جمع کردن فرش و شستن آن ها ، تمیز کردن خانه و ….. کار بسیار سختی می باشد ولی با این حال بسیاری از افراد از آشپزخانه به عنوان خوان هفتم یاد می کنند و بر این باورند که بسته بندی و جمع کردن وسایل آشپزخانه بسیار سخت تر از موارد دیگر می باشد.

چگونه هفت خوان اسباب کشی به راحتی طی کنیم

راهکار های مختلفی برای اسباب کشی  آسان وجود دارد که مهمترین آن برنامه ریزی می باشد. شما با برنامه ریزی صحیح می توانید بر بسیاری از مشکلات اسباب کشی غلبه کنید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

  • تهیه و یا خرید جعبه : سعی کنید جعبه های مناسبی را قبل از شروع اسباب کشی آماده کنید تا در هنگام بسته بندی وسایل خود با مشکل مواجه نشوید.
  • بسته بندی : بسته بندی نیز راهکار های مخصوص به خود را دارد ولی سعی کنید از وسایل غیر ضروری بسته بندی را شروع کنید و در روز های آخر وسایل مهم و ضروری را بسته بندی کنید. روی هر جعبه را نشانه گذاری کنید تا مشخص شود هر جعبه مخصوص به کدام اتاق می باشد.
  • خانه ای که قرار است به آن بروید را بررسی کنید و موارد احتمالی و مورد نیاز خانه از جمله ، رنگ کردن دیوار، تعویض کاشی و سرامیک ها ، تعویض شیرآلات ، تمیز کردن و ….. را انجام دهید.
هفت خوان اسباب‌كشی آشپزخانه

اگر در بسته بندی مشکل دارید و یا می خواهید وسایلی مانند مبل و … را بسته بندی کنید می توانید از شرکتی که مهارت کافی را دارد کمک بگیرید.

  • برای جمع کردن لباس های خود از  كیسه‌های نازك پلاستیكی استفاده کنید .
  • در هنگام بسته بندی وسایل شکستنی آن ها را به روزنامه بپیچید و بین آن ها از پارچه استفاده کنید.
  • برای اینکه راحت تر باشید می توانید فرش ها را به قالیشویی تحویل دهید و پس از اسباب کشی فرش ها را تحویل بگیرید.
  • در بسته بندی وسایل آشپزخانه دقت کافی را انجام دهید تا آسیبی به وسایل شما وارد نشود. سعی کنید وسایل غیر ضروری را در ابتدا بسته بندی کنید و جعبه ها را دسته بندی کنید. به طور مثال بشقاب ها را در یک جعبه قرار دهید و روی جعبه را با ماژیک بنوسید.
چگونه هفت خوان اسباب کشی به راحتی طی کنیم

امیدوارم با خواندن این مطلب به راحتی هفت‌خوانی به نام اسباب‌كشی را پشت سر قرار دهید . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با سامانه جامع خدمت رسان تمام کار اتوبار تمام کار ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :        ۴۸۰۴۲  – ۰۲۱     (۵رقمی)

غرب تهران :  ۶۶ ۲۲۲۲ ۴۴

شمال و شرق تهرق : ۵۵۵  ۵۲ ۲۲۲

مرکز و جنوب تهران :  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

پاسخگویی از طریق پیامک: ۹۰۰ ۸۸ ۱۱۰ ۰۹۰

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.