کارگر اسباب کشی

کارگر اسباب کشیاسباب کشی فرایندی است که می بایست توسط نیروی کار ماهر و توانا انجام شود، تا درهنگام حمل و جابه جایی وسایل ، آسیبی به وسایل شما وارد نشود. با این وجود چگونه می توانید کارگر اسباب کشی مناسبی را پیدا کنید و برای اینکار به کجا مراجعه کنید. در این مقاله با ویژگی های کارگر اسباب کشی مناسب و حرفه ای آشنا می شوید و هزینه و آگاهی لازم را در مورد هزینه و قیمت کارگر اسباب کشی را کسب خواهیم کرد.

ویژگی کارگر اسباب کشی

 • کارگران اسباب کشی نیروی متخصص و حرفه ای می باشند که در حمل و جابه جایی اسباب مهارت بسیار بالایی دارند ، در نتیجه برای اسباب کشی وسایل خود نمی توانید به نیروی معمولی اکتفا کنید و نیاز دارید از کارگران تخصصی استفاده کنید.
 • کارگر اسباب کشی معمولا ، توسط شرکت ارائه دهنده خدمات باربری آموزش دیده اند در نتیجه نمی توان به هر فردی برای باربری اعتماد کرد و حتما از کارگرانی استفاده کنید که زیر نظر شرکت های باربری آموزش دیده باشند.
 • برای جابه جایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید ، میز ناهار خوری شیشه ای ، پیانو و گاو صندوق از کارگران ماهر استفاده کنید
 • کارگر اسباب کشی می بایست از تجهیزات لازم برای حمل بار استفاده کند.
 • اگر برای بسته بندی وسایل خود نیاز به کارگر اسباب کشی دارید می بایست قبل از اسباب کشی به شرکت باربری مربوط اطلاع دهید تا کارگر مناسبی را برای اسباب کشی ارسال کند.
ویژگی کارگر اسباب کشی

 

کارگر اسباب کشی تهران

معمولا در شهر تهران ، به دلیل بالا بودن آمار اسباب کشی کارگران ماهری وجود دارد در نتیجه تعرفه قیمت کارگر اسباب کشی تهران می تواند از منطقه به منطقه و از شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد.

متاسفانه به علت رقابت بالا و عدم وجود صداقت شرکت های باربری هزینه اولیه ای را براورد می کنند و پس از حمل و جابه جایی کالا هزینه ای چند برابر را درخواست می کند . در نتیجه سعی کنید با آگاهی از قیمت کارگر اسباب کشی شرکت مربوط از کارگران مناسبی استفاده کنید تا اسباب کشی بی دردسر و راحتی داشته باشید.

شرکت تمام کار سعی کرده است با اعلام دقیق قیمت کارگر اسباب کشی تهران دغدغه شما را کاهش دهد. در ادامه با تعرفه و قیمت کارگر اسباب کشی شرکت تمام کار آشنا می شویم .

 

 •  کارگر خالی جهت تخلیه و یا بارگیری وانت بار  هر نفر حداقل ۵۰۰۰۰ تومان و حداقل تعداد نفرات ارسالی ۲  نفر می باشد.
 •  کارگر خالی جهت تخلیه و یا بارگیری  کامیونت – خاور – ایسوزو – بادسان و… هر نفر حداقل ۵۰۰۰۰ تومان و حداقل تعداد نفرات ارسالی ۳ نفر می باشد
 •   هزینه ایاب و ذهاب گروه کارگ ان خالی بدون کامیون یا وانت بار  در کل شهر تهران ۲۵۰۰۰ می باشد که بر عهده درخواست کننده می باشد
کارگر اسباب کشی تهران

 

 

کارگر اسباب کشی شهرستان

شرکت تمام کار در زمینه ارسال کارگر اسباب کشی به شهرستان نیز فعالیت می کند در نتیجه شما می توانید با خیال راحت اسباب و وسایل خود را از تهران به شهرستان های ارسال کنید و از کارگر اسباب کشی شهرستان شرکت تمام کار نیز استفاده کنید.

 • هزینه حمل بار توسط کارگر ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ تومان می باشد
 • هزینه حمل یخچال ساید بای ساید و شیشه میز کنفرانس ۱۰ میلیمتر به بالا به زای هر طبقه ۸۰۰۰ تومان محاسبه میگردد
 • تعرفه حمل گاوصندوق بیش از ۵۰ کیلوگرم به ازائ هر ۵۰ کیلوگرم   هر طبقه ۵۰۰۰ تومان می باشد-   مثال:هزینه حمل یک گاوصندوق ۱۵۰ کیلوگرمی از طبقه ۲ به طبقه ۲    برابر است با ۶۰ هزار تومان     ( ۲+۲)* ۵۰۰۰ *۳
 • دستمزد کارگر باربر جهت حمل پیانو  بسته به نوع پیانو به ازاء هر طبقه جابجایی ۱۰ الی۲۰ هزار تومان می باشد
 • هزینه دستمزد کارگر باربر خالی   به ازائ هر نفر ۵۰۰۰۰ تومان می باشد
کارگر اسباب کشی شهرستان

 

شرکت حمل و نقل و باربری تمام کار (اتوبار تمام کار) با آموزش کادری ماهر و توانا در زمینه اسباب کشی و حمل بار آماده اعزام نیرو و کارگر اسباب کشب در تهران وشهرستان می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس:۴۸۰۴۲– ۰۲۱     (۵رقمی)

غرب تهران :  ۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴
شمال و شرق تهرق : ۵۵۵  ۵۲ ۲۲۲

مرکز و جنوب تهران :  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

پاسخگویی از طریق پیامک: ۹۰۰ ۸۸ ۱۱۰ ۰۹۰

 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.