اتوبار باربری تهران نواتوبار باربری تهران نو شرکت تمام کار  آماده خدمت رسانی به تمامی مناطق تهران نو می باشد و یکی از پرجمعیت ترین محله های تهران می باشد. خدمات اتوبار باربری به صورت ۲۴ ساعته شامل همه خدمات اسباب کشی می باشد.

تهران نو در منطقه ۱۳ و در شرق تهران واقع شده است. این منطقه از تهران دارای شرکت های بسیاری می باشد و قطب فعال مراکز تجاری در شرق تهران محسوب می شود .  در ادامه با برخی از خدمات شرکت تمام کار در اتوبار و باربری تهران نو آشنا می شویم.

 

مناطق تحت پوشش اتوبار باربری تهران نو

شرکت تمام کار

با توجه به وسیع بودن منطقه تهران نو شرکت تمام کار سعی کرده است به تمامی ساکنین منطقه تهران نو خدمت رسانی کند. کلیه ساکنین  میدان آشتیانی، اطلاعات، میدان چایچی،فلکه لوزی و میدان امامت (میدان وثوق) می توانند از خدمات اتوبار باربری تهران نو استفاده کنند. همچنین ساکنین بزرگراه  یاسینی و باقری  در محدوده تهران نو و سایر خیابان های غرب ، شرق ، شمال و جنوب تهران نو می توانند از خدمات اتوبار و باربری تهران نو شرکت تمام کار استفاده کنند.

ارائه خدمات به شرکت های پی اس پی ، ادارات ، و دیگر خدمات حمل و جابه جایی یکی دیگر از خدمات اتوبار و باربری تهران نو می باشد.

مناطق تحت پوشش اتوبار باربری تهران نو

خدمات اتوبار باربری تهران نو

  • براورد دقیق قیمت با توجه به مسافت ، مبدا و مقصد و میزان بار
  • کارشناسی دقیق قیمت و ارائه راهکار های اسباب کشی راحت
  • امکان ارسال کارگر خالی مجزا
  • ارائه خدمات ۲۴ ساعته و شبانه روزی
  • بسته بندی و سلفون پیچی انواع وسایل شما
  • حمل و جابه جایی وسایل خیلی سنگین حتی با لیفتراک
  • امکان ردیابی کامیون توسط خود شما با نرم افرار های ویژه

 

خدمات اتوبار باربری تهران نو

 

تلفن تماس : ۴۸۰۴۲ – ۰۲۱ (۵رقمی)

غرب تهران : ۶۶ ۲۲۲۲ ۴۴

شمال و شرق تهرق : ۵۵۵ ۵۲ ۲۲۲

مرکز و جنوب تهران : ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

پاسخگویی از طریق پیامک: ۹۰۰ ۸۸ ۱۱۰ ۰۹۰

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.