اتوبار تهرانسر و باربری تهرانسریکی دیگر از فعالیت های شرکت تمام کار ارائه خدمات اتوبار و باربری به ساکنین محله تهرانسر می باشد. از این رو شما ساکنین محله تهرانسر می توانید از خدمات اتوبار تهرانسر و باربری آن استفاده کنید. قبل از اینکه تصمیم به اسباب کشی و شروع بسته بندی کنید بهتر است با اسباب کشی بیشتر آشنا شوید و باید ها و نباید های آن را فرابگیرید خصوصا اگر اولین بار است که تصمیم به اسباب کشی گرفته اید.

پس از یاد گرفتن فوت و فن اسباب کشی انتخاب شرکت مناسب برای اسباب کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است شرکتی که با داشتن تجربه کافی از فوت و فن اسباب کشی آگاه باشدو در کنار براورد قیمت مناسب اسباب و وسایل شما را به طور صحیح جابه جا کند.

 

آشنایی بیشتر با اتوبار باربری تهرانسر

خدمات شرکت تمام کار در اتوبار و باربری تهرانسر تنها در زمینه حمل بار نمی باشد، بلکه شما می توانید تمامی خدمات قبل و بعد از اسباب کشی را نیز به این شرکت واگذار کنید. اتوبار و باربری تهرانسر این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با آگاهی کامل از اسباب کشی ،  اسباب کشی بدون دردسری را داشته باشید. تهرانسر یکی از محله های غرب تهران می باشد. که در میان اتوبان لشکری و اتوبان فتح واقع شده است . محله های مختلفی در تهرانسر واقع شده است که مانند دیگر محله های تهران دارای قسمت های لوکس و اعیان نشین می باشد.

اتوبار باربری تهرانسر علاوه بر ارائه خدمات اسباب کشی ، در زمینه خدمات قبل و بعد از اسباب کشی نیز خدماتی را ارائه می دهد. تمامی مناطق تهرانسر از جمله ساکنین بلوار نیلوفر و یاس ، گلها و لاله و تمامی ساکنین تهرانسر شمالی ، تهرانشر جنوبی و مرکز ، تهراسر غربی و شرقی می توانند از خدمات اتوبار و باربری تهرانسر استفاده کنند.

آشنایی بیشتر با اتوبار باربری تهرانسر

خدمات ارائه شده به شرکت ها در اتوبار باربری تهرانسر

اتوبار تهرانسر شرکت تمام کار علاوه بر ارائه خدمات حمل بار به تمامی شرکت ها ، بانک ها و سازمان ها در این محدوده خدماتی را ارائه می دهد. در ادامه با خدمات ارائه شده به شرکت ها در اتوبار باربری تهرانسر آشنا می شویم.

  • ارائه خدمات باربری با جرثقیل
  • ارائه خدمات psp به شرکت ها
  • امکان ارائه خدمات بارگیری توسط لیفتراک
  • پست و ارسال انواع بارها و مراسلات شرکت های دولتی و خصوصی
  • ارائه خدمات ۲۴ ساعته در کلیه ایام هفته
اتوبار تهرانسر

قیمت حمل بار در اتوبار تهرانسر

بدون شک یکی از فاکتور های مهم در انتخاب شرکت باربری و حمل بار بعد از صحت و سلامت رسیدن بار شما ،هزینه و تعرفه حمل بار می باشد. هزینه و تعرفه حمل بار در اتوبار تهرانسر با توجه به تعداد طبقات ، وجود وسیله های سنگین ، استفاده از آسانسور ، میزان بار و مسافت متفاوت است . در  نتیجه کارشناسی دقیق قیمت و براورد هزینه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. اتوبار تمام کار در خدمات VIP خود این امکان را برای شما فراهم کرده است تا قبل از حمل و جابه جایی اسباب و وسایل شما کارشناسی دقیق را انجام دهد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات کافی ازقیمت حمل بار در اتوبار تهرانسر به سایر نقاط تهران و یا شهرستان ها را براورد کنید.

  • تلفن تماس:۴۸۰۴۲ – ۰۲۱    (۵رقمی)
  • غرب تهران :  ۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴
  • شمال و شرق تهرق : ۵۵۵  ۵۲ ۲۲۲
  • مرکز و جنوب تهران :  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸

 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.