اتوبار سعادت آباد

اتوبار محدوده سعادت آباد شرکت تمام کار

اتوبار سعادت آباد

حمل لوازم منزل و جابه جایی آن نیاز به اتوباری  مطمئن و قابل اعتماد دارد از این رو اتوبار تمام کار با بیش از ۱۵ سابقه حمل بار و جابه جایی کالا به عنوان قطب فعال اتوبار سعادت آباد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

محدوده سعادت آباد که در منطقه ۲ تهران و در شمال غرب واقع شده است بین محله های اوین ، فرحزاد و کوی فراز و اتوبان چمران واقع شده است .

اتوبار سعادت آباد شرکت تمام کار به تمامی مناطق و شهرک های محدوده سعادت آباد خدمت رسانی می کند. این خدمت رسانی شامل کلیه مناطق سعادت آباد از جمله : میدان کاج ، میدان شهرداری ،ساکنین میدان سرو و میدان فرهنگ  و میدان بهرود می باشد. همچنین کلیه ساکنین مناطق   بلوار بهزاد، بلوار ۲۴ متری، بلوار دریا بلوار پاک نژاد، بلوار شهید فرحزادی و سایر خیابان های محدوده سعادت آباد از جمله خیابان اصلی سعادت آباد ، خیابان لادن ، کوی فراز ، ساکنین شهرک بوعلی و مخابرات ، خیابان دشت بهشت خیابان علّامه و کلیه مناطق دیگر سعادت آباد می توانند از اتوبار سعادت آباد شرکت تمام کار استفاده کنند.

مناطق اتوبار سعادت آباد

 

بسته بندی یکی از سخت ترین فرایند های حمل و جابه جایی کالا و خدمات شما می باشد . پیدا کردن جعبه خالی از طرفی و چگونگی بسته بندی از طرفی دیگر موجب شده است ، بسته بندی با مشکلاتی مواجه باشد. خدمات بسته بندی اتوبار تمام کار ، به صورتی انجام می شود که تعداد جعبه ها در صورت امکان کاهش یابد تا جابه جایی وسایل شما در زمان اندک و با هزینه کمتری انجام شود. از طرفی خدمات خدمات بسته بندی اتوبار سعادت آباد با این هدف انجام می شود که هیچگونه آسیبی به وسایل شما در هنگام جابه جایی وارد نشود.

خدمات بسته بندی اتوبار سعادت آباد

خدمات حمل بار اتوبار سعادت آباد

شرکت تمام کار این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است تا با ارائه انواع کامیونت ، خاور ، وانت و…. موجب سهولت اسباب کشی شما شود. این شرکت با ارائه انواع وانت ، کامیون ، کامیونت و خاور آماده خدمت رسانی می باشد.

هرینه کرایه وسیله نقلیه برای حمل و جابه جایی در اتوبار تمام کار سعادت آباد را می توانید مشاهده کنید.

نوع وسیله مدت زمان قیمت , تعرفه , هزینه ,کرایه هر ساعت اضافه کار -هزار تومان
وانت پیکان ۱ ۲۰   الی ۴۰   هزار تومان ۱۰
وانت نیسان ۱ ۳۰  الی ۵۰   هزار تومان ۲۰
کامیونت ۱ ۳۵ الی ۶۰ هزار تومان الی … ۳۵
  • حداقل  زمان اجاره کامیونت جهت حمل بار در تهران  و کرج در اتوبار تمام کار ۳ ساعت می باشد -هر ساعت اضافه  معادل یک سوم مبلغ ورودی محاسبه می شود
  • حداقل  زمان اجاره وانت پیکان و وانت نیسان  جهت حمل بار در تهران در اتوبار تمام کار ۲ ساعت می باشد -هر ساعت اضافه  معادل یک دوم مبلغ ورودی محاسبه می شود.
خدمات حمل بار اتوبار سعادت آباد

دریافت اطلاعات بیشتر اتوبار سعادت آباد

شرکت تمام کار با هدف خدمت رسانی به مشتریان عزیز تمامی جزئیات و اطلاعات لازم را در مورد چگونگی حمل بار ، تعداد کارگران ، نحوه جابه جایی و وسیله حمل و نقل و ….. را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با آگاهی و دقت و آسودگی از خدمات اتوبار سعادت آباد استفاده کنید.

شماره های تماس» تلفن : ۴۸۰۴۲ ۰۲۱

۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴   و  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸  و   ۵۵ ۲۵ ۲۵ ۲۲

 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.