اتوبار شرق تهراناگر منزل یا شرکت شخصی شما در مناطق شرق تهران واقع شده است و می خواهید اسباب و وسایل خود را جابه جه کنید بدون شک ممکن است با سوالات مختلفی مواجه شوید. اثاثیه خود را چگونه جابه جا کنید برای بسته بندی از چه نوع جعبه ای استفاده کنید. جمع کردن وسایل را از کدام بخش خانه آغاز کنید و در آخر چگونه اتوباری مطمئن برای حمل بار خود در شرق تهران پیدا کنید.

اگر اولین بار است که می خواهید اسباب کشی کنید حتما مقالات این سایت را بخوانید تا با باید ها و نباید های اسباب کشی و ویژگی اتوباری قابل اعتماد در شرق تهران آشنا شوید.

در این بخش از سایت تمام کار با ویژگی اتوباری مطمئن در شرق تهران آشنا می شوید.

ویژگی اتوبار مطمئن در شرق تهران

اگر می خواهید اسباب کشی مطمئنی داشته باشید حتما اطلاعات لازم را از شرکتهای مختلف باربری کسب کنید تا کلاه سرتان نرود. معمولا اتوباری قابل اعتماد است که دارای ویژگی های زیر باشد.

 •  دارای مجوز از اتحادیه : باربری را در شرق تهران بیابید که دارای مجوز باشد تا با خیال راحت اسباب کشی را انجام دهدو
 • براورد قیمت :سعی کنید قیمت دقیق را از اتوبار های شرق تهران براورد کنید . متاسفانه بسیاری از شرکت های باربری با براورد هزینه تقریبی هزینه های بسیار بالایی را بعد از تحویل بار درخواست می کنند که موجب ناراحتی بسیاری از افراد می شود.
 • میزان سابقه: سابقه شرکت اتوبار شرق تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. هرچه سابقه شرکت بالا تر باشد با اطمینان بیشتری می توانید باربری لوازم منزل را به آن ها واگذار کنید.
 • هزینه باربری وسایل سنگین: معمولا شرکت های باربری هزینه جداگانه ای را برای حمل و جابه جایی وسایل سنگین دریافت می کنند. به طور مثال با توجه به تعداد طبقات مبدا و مقصد و به ازای هر طبقه هزینه جداگانه ای برای حمل وسایلی از جمله یخچال ساید ، پیانو ، میز ناهارخوری سنگین ، بوفه ، گاو صندوق و مواردی از این جمله دریافت می شود در نتیجه سعی کنید در هنگام اتوبار شرق تهران براورد قیمت جابه جایی این گونه وسایل را نیز بپرسید.

ویژگی اتوبار مطمئن در شرق تهران

خدمات اتوبار شرق تهران اتوبار تمام کار

شرکت تمام کار با بیش از ۱۳ سال سابقه با احداث شعبه ای فعال در شرق تهران نیز خدمت رسانی می کند. در ادامه با ویژگی اتوبار شرق تهران شرکت تمام کار آشنا می شوید.

 • دارای بیش از ۱۳ سال سابقه
 • ارائه خدمات تخصصی به شرکت ها برای حمل و جابه جایی
 • ارائه راهکار های اسباب کشی آسان
 • اولین شرکت ارائه دهنده خدمات Gps از محل حمل بار تا مقصد
 •  دارای گواهی نامه کد اقتصادی
 •  دارای مجوز فعالیت و کسب از اتحادیه بارکشان شهری با کد ۴۴۲ از سال۱۳۸۲
 • امکان ارائه بارنامه ارائه بارنامه حمل بار تمبردار به متقاضیان حمل بار به شهرستان هاحمل بار تمبردار به متقاضیان حمل بار به شهرستان ها
 • ارائه خدمات بسته بندی
 • ارائه خدمات قالیشویی و دریافت از مبدا و تحویل در مقصد
 • امکان ارائه خدمات جانبی اسباب کشی
خدمات اتوبار شرق تهران

مناطق ارائه خدمات اتوبار شرق تهران

شرکت تمام کار در راستای خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز با احدات شعبه ای فعال و به عنوان قطب اصلی اتوبار شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. خدمت رسانی به کلیه مناطق شرق  تهران می باشد.

باربری در کلیه مناطق شهرک امید، هفت حوض حکیمیه وحیدیه نیرو هوایی  خاقانی   رسالت   نارمک تهران نو پاسداران لویزان مینی سیتی نظام آباد بزرگراه امام علی

اتوبان بابایی شهید محلاتی ارتش بسیج و آزادگان  و کلیه دیگر مناطق شرق تهران از جمله پیروزی سراج استخر امام حسین افسریه مسعودیه دلاوران  شمیران نو می توانند از خدمات باربری و اتوبار شرق تهران استفاده کنند.

مناطق ارائه خدمات اتوبار شرق تهران

شماره های تماس با شعبه شرق تهران اتوبار تمام کار

تلفن : ۴۸۰۴۲ (۵رقمی)

۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴   –  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸ – ۵۵ ۲۵ ۲۵ ۲۲

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.