اتوبار و باربری قیطریهیکی از شعبات فعال اتوبار تمام کار باربری و اتوبار قیطریه در شمال تهران می باشد. قیطریه در شمال تهران و در محدوده منطقه یک واقع شده است و علاوه بر برج های زیاد خانه های ویلایی زیادی در این محدوده واقع شده است . شرکت تمام کار به عنوان یکی از قطب های فعال باربری و حمل بار در تهران در زمینه حمل بار و ارائه خدمات باربری در اتوبار و باربری قیطریه نیز فعالیت می کند.

خدمات شرکت تمام کار در اتوبار و باربری قیطریه شامل حمل بار های تجاری ، ارائه خدمات به شرکت های psp، ارائه خدمات اسباب کشی ، امکان ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی ، استفاده از خدمات GPS و خدمات ویژه قبل و بعد از اسباب کشی و….. می باشد که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

خدماتی که اتوبار تمام کار در اتوبار و باربری قیطریه ارائه می دهد ، در راستای جلب رضایت مشتری ارائه می شود . از این رو شرکت تمام کار با براورد دقیق میران بار شما قیمت حمل و جابه جایی بار شما را ار مبدا تا مقصد براورد می کند.

 

مناطق ارائه خدمات اتوبار قیطریه

شرکت تمام کار با هدف خدمت رسانی به تمامی مناطق تهران ، خدمات جامعی را در زمینه حمل بار و اسباب کشی به تمامی مناطق قیطریه ارائه می دهد. مناطق ارائه خدمات اتوبار و باربری قیطریه، در محدوده پارک قیطریه ، خیابان اندرزگو ، بلوار صبا ، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی ،خیابان موسیوند و سایرخیابان های جنوبی ، شرقی و غربی و شمالی محدوده قیطریه می باشد.

مناطق ارائه خدمات اتوبار قیطریه

 

خدمات اتوبار تمام کار در اتوبار و باربری قیطریه

  • ارائه خدمات بسته بندی در اتوبار قیطریه
  • خدمات حمل و جابه جایی انواع یخچال ساید
  • ارائه خدمات ۲۴ ساعته
  • حمل و جابه جایی وسایل شما توسط کارگران ماهر
  • امکان استفاده از خدمات GPS و ردیابی کامیون
  • ارسال کامیون و وانت بار با توجه به مقدار بار شما
  • براورد دقیق قیمت قبل از حمل بار
خدمات اتوبار تمام کار در اتوبار و باربری قیطریه

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.