باربری و اتوبار زعفرانیهمنطقه زعفرانیه محله ای لوکس و اعیان نشین می باشد از این رو این ساکنین این منطقه به شرکتی ماهر و توانا در زمینه حمل و جابه جایی وسایل نیازمند می باشند از طرفی مراکز تجاری و شرکت های مختلفی در این منطقه وجود دارد که برای جابه جایی خود از خدمات شرکت های باربری و اتوبار زعفرانیه استفاده می کنند. در این بخش با خدمات مورد نیاز ساکنین منطقه زعفرانیه آشنا می شوید ، این منطقه را بهتر می شناسید و آگاهی لازم را در مورد خدمات باربری و اتوبار زعفرانیه کسب می کنید.

 

 

مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار زعفرانیه

منطقه رعفرانیه بین مناطق توچال ، محمود آباد ، اوین و قسمت شمالی خیابان ولیعصر واقع شده است. این منطقه لوکس نشین و اعیان نشین که مراکز تجاری و سفارت های زیادی نیز در این منطقه قرار دارد یکی از مناطق زیبای تهران محسوب می شود.

مراکز تجاری پالادیوم، پلازا ، بامیک در منطقه زعفرانیه قرار دارد و چندین مرکز تجاری دیگر نیز در حال احداث می باشد.

شرکت تمام کار با ایجاد شعبه ای فعال باربری و اتوبار زعفرانیه به تمامی ساکنین خیابان زعفرانیه ، خیابان الف ، و خیابان ب، خیابان مقدس اردبیلی و تمامی خیابان های منتهی به زعفرانی خدمت رسانی می کند.

تحت پوشش باربری و اتوبار زعفرانیه

 

ویژگی خدمات باربری و اتوبار زعفرانیه

  • نیاز سنجی قبل از حمل و انتقال بار
  • ارائه خدمات بسته بندی
  • ارائه خدمات قبل از اسباب کشی مانند نظافت خانه جدید ، رنگ و نقاشی
  • ارائه خدمات قالیشویی قبل از اسباب کشی و تحویل در خانه جدید
  • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و چینش منزل جدید
  • حمل و جابه جایی وسایل لوکس و بزرگ مانند پیانو ، گاوصندوص ، میز بیلیارد در باربری و اتوبار زعفرانیه
اتوبار زعفرانیه

 

مشاوره باربری و اتوبار زعفرانیه شرکت تمام کار

شرکت تمام کار این امکان را در باربری و اتوبار زعفرانیه شرکت تمام کار و تمامی شعب خود ایجاد کرده است تا با ارائه خدمات مشاوره با آگاهی کامل در راستای استفاده از خدمات اتوبار و باربری گام بردارند . مشاوره شرکت تمام کار با نیاز سنجی شروع می شود ، و با توجه به حجم بارو دغدغه های دیگر شما بهترین خدمات در اختیار شما قرار می گیرد.

باربری و اتوبار زعفرانیه شرکت تمام کار با ارائه راهکار های نوین در زمینه اسباب کشی ، حمل بار و اتوبار تجربه متفاوت و دلپذیری را برای شما فراهم کند.

مشاوره باربری و اتوبار زعفرانیه

تلفن : ۴۸۰۴۲ (۵رقمی)

۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴ – ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸ – ۵۵ ۲۵ ۲۵ ۲۲

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.