نرخ باربری اثاث منزل

نرخ باربری اثاث منزل

اگر قصد جابه جایی اسباب و وسایل خود را دارید صد در صد بعد از اطمینان از شرکت باربری ، نرخ باربری اثاث منزل برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در این بخش از دانستنی های اتوبار تمام کار با نرخ باربری اثاث منزل آشنا می شوید و سعی می کنیم راهکار ها کاهش نرخ باربری اثاث منزل را به شما آموزش دهیم .

 

نرخ باربری اثاث منزل اگرچه مهم است ولی می توان گفت صداقت شرکت باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، احتمالا شما نیز با این مورد مواجه شده اید که شرکت های باربری و حمل بار در ابتدای کار هزینه ای را تخمین می زنند و پس از تحویل بار با آوردن بهانه هزینه ای بیشتر را درخواست می کنند. تمام کار به عنوان سامانه جامع حمل بار در تلاش است شرایطی را  ایجاد کند تا قبل ازاسباب کشی از نرخ باربری اثاث منزل آگاهی لازم را کسب کنید.

 

 

 

نرخ باربری اثاث منزل بر چه اساس تعیین می شود؟

معمولا شرکت های باربری با پرسش هایی از قبیل طبقه مبدا و مقصد ، داشتن آسانسور، میزان بار ، و مقدار وسایل سنگین و… ، تعداد کارگر مورد نیاز و موارد دیگر نرخ باربری اثاث منزل را براورد می کنند ولی مسئله که وجود دارد این است که این  هزینه به طور قابل ملاحظه ای به علت کارشناسی نادرست افزایش می یابد.

در این بخش بهتر است با مواردی که روی نرخ باربری اثاث منزل تاثیر گذار است آشنا شوید:

  • تعداد جعبه ها
  • طبقه مبدا و مقصد
  • امکان استفاده از آسانسور
  • میزان بار وسایل سنگین
  • تعداد و نوع یخچال
  • وسایل خاص مانند پیانو ، گاو صندوق ، بوفه ، میز ناهارخوری شیشه ای
نرخ باربری اثاث منزل بر چه اساس تعیین می شود؟

راهکار های کاهش نرخ باربری اثاث منزل

بدون شک افرادی که قصد اسباب کشی را دارند می خواهند نرخ باربری اثاث منزل آن ها در صورت امکان کاهش یابد . اولین کاری که شما می توانید انجام بدین این است که در هنگام بسته بندی ، بسته بندی  وسایل خود را جوری انجام دهید تا در حد امکان تعداد بسته ها کاهش یابد.

برای بسته بندی سعی کنید از جعبه های هم اندازه و محکم استفاده کنید و جعبه ها را باچسب نواری پهن و طناب ببندید این کار موجب می شود تعداد حمل و جابه جایی راحت باشد و از طرفی نیز صدمه ای به وسایل شما وارد نشود.

مورد دیگر که از اهمیت ویژه ای برخوردار است انتخاب شرکت باربری مورد اطمینان می باشد ، شرکتی که هزینه براورد شده دقیقی را برای شما براورد کند تا بتوانید با اطلاع از نرخ باربری اثاث منزل هزینه را براورد کنید.

شرکت باربری و سامانه خدمات جامع تمام کار در تلاش است خدمات مناسبی را در زمینه حمل بار ، اسباب کشی و … به شما عزیزان ارائه دهد .

راهکار های کاهش نرخ باربری اثاث منزل

نرخ باربری اثاث منزل شرکت تمام کار

شرکت تمام کار با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمات ویژه را قبل از اسباب کشی ،هنگام اسباب کشی و بعد از اسباب کشی ارائه می دهد. این شرکت با شفاف سازی هزینه های باربری این امکان را برای شما ایجاد کرده است که با آگاهی کامل در راستای اسباب کشی گام بردارید. شما می توانید با مراجعه به حمل اثاثیه منزل با قیمت ونرخ باربری اثاث منزل شرکت تمام کار آشنا شوید. شما می توانید با تماس تلفنی اطلاعات دقیق را در مورد نرخ باربری اثاث منزل شرکت تمام کار کسب کنید.

راه های ارتباطی اتوبار تمام کار

تلفن : ۴۸۰۴۲ (۵رقمی)

۶۶ ۲۲ ۲۲ ۴۴   –  ۱۱ ۴۴ ۴۴ ۸۸ – ۵۵ ۲۵ ۲ ۲۲

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دسترسی سریع به اتوبار تمام کار و سایر خدمات

برای اطلاع از سرویس های اتوبار تمام کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اتوبار تمام کار تخصصی ترین شرکت حمل بار و اتوبار می باشد. این شرکت به عنوان بهترین اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در تهران و شهرستان ها می باشد.